Partneri 2017

OŠ "Simeon Aranicki" Stara PazovaOŠ Simeon Aracki, Stara Pazova
"Gimnazija" BečejLogo_gimnazija_bečej
Udruženje Pozitiv, Vranje
OŠ "Branko Miljković" Nišlogo OŠ Branko Miljković
OŠ "Knez Sima Marković" Barajevo, izdvojeno odeljenje Veliki Borak
"Škola plus - Dositej Obradović" Bela Crkvalogo_skola_plus
UG "Drugarstvo plus" Požarevaclogo Drugarstvo plus
ETŠ "Nikola Tesla" Pančevologo_ETŠ_NikolaTesla_Pančevo
OŠ "Nadežda Petrović" Novi Beogradlogo_Nadezda_Petrovic_NBG
"Tehnička škola" Mladenovaclogo OŠ
OŠ "Milivoj Omorac", Iđošlogo OŠ
OŠ "Aleksa Šantić" Kaluđerica - Beograd
"Tehnička škola" Kikinda
"OŠ "Jovan Šerbanović", Ranovac
OŠ "Miroslav Bukumirović Bukum" Šetonje, Petrovac na Mlavisetonje-logo1
Gimnazija "Sveti Sava", BeogradGimnazija Sveti Sava
OŠ "Branko Radičević" NegotinOŠ
Narodna biblioteka KruševacNarodna biblioteka Kruševac
NAUKOM - Centar za nauku i kulturu Novi Pazar
Zajednica koja uči "Svezanje"Zajednica koja uči
OŠ "Vuk Karadžić", CrvenkaOŠ Vuk Karadžić, Crvenka
Gimnazija "Branko "Radičević" Stara Pazovalogo_gimnazija
Srednja škola "17. septembar" LajkovacSrednja škola
Tehnička škola "Sava Munćan"Tehnička škola Sava Munćan
OŠ “Sreten Mladenović Mika” NišOŠ Sreten Mladenović Mika Niš
"Karlovačka gimnazija" Sremski KarlovciKarlovacka gimnazija
"OŠ "Svetozar Marković", KragujevacOŠ Svetozar Marković, Kragujevac
OŠ "Branko Radičević", Smederevo
Udruženje profesora informatike Srbije Novi SadUpisSrbije
OŠ„ 23. oktobar“, Sremski Karlovci
OŠ za obrazovanje i vaspitanje dece i omladine sa smetnjama u razvoju "Smeh i suza", AleksinacOŠ za obrazovanje i vaspitanje dece i omladine sa smetnjama u razvoju Smeh i suza, Aleksinac
“Tehnička škola“, IvanjicaLogo-TSI
OŠ"Miloš Savić", LučicaOŠ Miloš Savić, Lučica
SŠ "Nikola Tesla", LeposavićSŠ Nikola Tesla, Leposavić
OŠ "Vožd Karađorđe", AleksinacOŠ Vožd Karađorđe, Aleksinac
OŠ "Sveti Sava", Sremska Mitrovicalogo_Sv_Sava_SM
Mašinsko tehnička škola „14.oktobar“, Kraljevologo_14_oktobar_Kraljevo
OŠ "Moma Stanojlović", Kragujevaclogo_OŠ_Moma Stanojlović
OŠ "Milivoj Petković - Fećko", Platičevologo_Fećko_Platičevo
OŠ "NH Dušan Dugalić", BeogradOŠ NH Dušan Dugalić
OŠ "Milan Hadžić", VojkaOŠ  Milan Hadžić
OŠ ,,Dimitrije Davidović'', SmederevoOŠ Dimitrije Davidović'
OŠ “Ivo Lola Ribar“, Veliko GradišteOŠ Ivo Lola Ribar
OŠ "Miroslav Antić", NišOŠ Miroslav Antić
Srednja zanatska škola, BeogradSrednja zanatska škola
OŠ "Petar Leković", PožegaOŠ Petar Leković, Požega
Gimnazija "Jovan Jovanović Zmaj", Novi SadGimnazija Jovan Jovanović Zmaj, Novi Sad
Medicinska škola "Stevica Jovanović", PančevoMedicinska škola Stevica Jovanović, Pančevo
OŠ „Đura Jakšić“ OreškovicaOŠ Đura Jakšić Oreškovica
Uključite se

Brojač

Brojač
Takmičenje
Uključite se
Takmičenje